Odchodzę z klanu...
Dodane przez Patryk PBK hd2 dnia Sierpień 20 2012 13:04:27

Witam. Piszę to tutaj, ponieważ będzie lepiej widać. Tak jak w tytule - podjąłem decyzję o odejściu z klanu, Już nieraz myślałem o tym, kiedy klan przechodził kryzysy - ale miałem jeszcze nadzieję, że będzie lepiej. Teraz jest to już ostateczne.

Główną przyczyną mojego odejścia jest brak jakiejkolwiek reakcji ze strony prawie wszystkich graczy (poza małymi wyjątkami) - nie pomogły regulaminy, wątki na forum, a nawet opisy i przypomnienia na GG.

Wydaję mi się, że zrobiłem wszystko co mogłem - ale jeżeli innym się nie chce grać, to po co ja mam się wysilać? Na sam koniec chciałbym bardzo podziękować Kacprowi za pomoc m.in. przy stronie, w rekrutacji oraz podczas gry na serwerze. Dodam też, że Kacper chciał przebudować gruntownie klan oraz stronę i zacząć wszystko od nowa - liczył też na pomoc z mojej strony, jednak uznałem, że nie ma co się w to dalej bawić i kończę z tym definitywnie. Więc raczej klan kończy swoją działalność. Podsumowując, przez klan przewinęło się kilkadziesięciu ludzi, zagraliśmy kilkanaście treningów i kilka CW, pomogliśmy także wielu osobom, które miały problem z Hiddenem. Naszą stronę odwiedziło 20 tys osób, w chwili obecnej zajmujemy też czołowe miejsca w wyszukiwarkach.

Dziękuję wszystkim za grę - czas kończyć i zająć się innymi sprawami. Tak jak napisałem wcześniej, klan raczej kończy albo zawiesza swoją działalność - mimo wszystko będę wchodził od czasu do czasu na stronę zobaczyć co się dzieje, w dalszym ciągu można zgłaszać się z problemami dotyczącymi gry, jeżeli będę mógł to pomogę. Nie zamierzam także przestać grać w Hiddena, więc będzie można mnie czasami spotkać na serwerach. Być może również kiedyś, w przyszłości napiszę poradnik do tej gry - pożyjemy, zobaczymy ;)

Pozdrawiam i życzę dobrych wyników w grze,

Patryk PBK hd2